Multimedia

Internet, jako kanał kontaktu daje potężne możliwości docierania do Klientów w różnej formie.


Jeszcze kilka lat temu nagranie filmu, spotu reklamowego i ich emisja były dostępne tylko dla największych i najbogatszych firm. Dziś, dzięki internetowi i wielu innym nośnikom elektronicznym taką możliwość ma każda firma. Rodzaj stworzonego materiału można dostosować do budżetu Klienta i jego potrzeb dotarcia do konkretnych odbiorców. Nasza firma specjalizuje się w produkcji spotów reklamowych, prezentacji multimedialnych czy filmów reklamowych. Przygotowujemy materiały do emisji w internecie, telebimach a także do kin w wersji full HD. Przygotowywane przez nas spoty do kina posiadają rozdzielczość 1998x1080px, zawierają podkład muzyczny oraz głos profesjonalnego lektora.

Dla Klientów z terenu powiatu Garwolińskiego i powiatów sąsiednich razem z przygotowaniem spotu reklamowego sprzedajemy czas reklamowy w Kinie Wilga Garwolin należącym do CSiK w Garwolinie.

Przykładowe spoty znajdują się w Portfolio

Informacji szczegółowych na temat wolnego czasu reklamowego w danym miesiącu uzyskają Państwo bezpośrednio u nas dzwoniąc:
tel: 668-821-083, 882-926-030
lub pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.