Pozycjonowanie

Firmowa strona internetowa prezentująca ofertę jest skutecznym i relatywnie tanim sposobem dotarcia do szerokiej grupy klientów. Warunkiem jest obecność strony w wyszukiwarce Google pod określonymi słowami, które wpisują internauci poszukując określonej usługi lub produktu.

Jeśli tworzysz meble ogrodowe, to Twoja strona firmowa powinna być widoczna w Internecie pod hasłami takimi jak ?meble ogrodowe? ?meble do ogrodu?, ? meble ogrodowe + nazwa miejscowości? Jeśli tak nie jest, potrzebne jest Ci pozycjonowanie.

Pozycjonowanie to usługa, która pomoże Twojej firmie znaleźć się na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google po wpisaniu tzw. słów kluczowych, po których najczęściej Twoi klienci szukają firm podobnych do Twojej. Dzięki tej usłudze Twoi klienci w łatwy sposób odnajdą Twoją stronę firmową. To znacznie zwiększa zasięg działania przekładając się bezpośrednio na zwiększenie zysku firmy poprzez sprzedaż produktu czy usługi.

Wykonujemy tę usługę w różnym zakresie i w różnych cenach w zależności od wymagań Klientów. Wycena usługi odbywa się po ustaleniu wymagań Klienta odnośnie zasięgu pozycjonowania firmy a także po szczegółowym zbadaniu strony internetowej Klienta pod kątem możliwości pozycjonowania.